x


 

SETA ELK. MEK. MÜH. TAAH. SAN. TİC. LTD ŞTİ., müşterilerine kapsamlı inşaat taahhüt ve müteahhitlik hizmetleri sunmaktadır. SETA ELK. MEK. MÜH. TAAH. SAN. TİC. LTD ŞTİ., mimari, mekanik, elektrik ve inşaat ekiplerini koordine ederek, proje tamamlandığında, sözleşme ve şartname belgeleri ile tam uyum içinde inşa edilmiş olmasını sağlamak için inşaat faaliyetlerini denetler. Taşeron, tedarikçi ve kendi profesyonel güçlerinin kullanımı sağlayarak, projenin inşaatını tamamlamak için gerekli emek, malzeme, alet, ekipman vb. gibi ihtiyaçların doğru ve verimli kullanımını sağlamaktadır. Teknik uzmanlığı, inşaat sektörüne ait bilgi ve multidisipliner yaklaşımı ile maliyeti optimumda, kaliteyi yüksek seviyede tutarak, işlevsel yapılar üreterek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

SETA ELK. MEK. MÜH. TAAH. SAN. TİC. LTD ŞTİ., villa, apartman, çok katlı konutlar, özel kullanım tesisleri, iç dekorasyon inşaatı konusunda uzmanlaşmıştır. Sunduğu inşaat hizmetleri, genel müteahhitlik, inşaat saha yönetimi, yapı tasarımı, anahtar teslimi proje yapımını içerir. Bu hizmetlere ilave olarak inşaat öncesi proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

SETA ELK. MEK. MÜH. TAAH. SAN. TİC. LTD ŞTİ., faaliyet alanı içerisin de müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak gerçekleştirdiği projelerde kaliteden taviz vermeden zamanında teslim etmeyi temel ilke olarak benimsemiştir.

Bu ilkeyi gerçekleştirmek üzere SETA ELK. MEK. MÜH. TAAH. SAN. TİC. LTD ŞTİ.,

1) Projelendirme aşamasından başlayıp, işlerin tamamlanmasına kadar geçen her safhada yapılması gerekli olan çalışmaları sürekli olarak denetlemeyi,

2) Güvenilir kaynaklardan kaliteli malzeme temin etmeyi,

3) İşçilik hizmeti alınacak tedarikçilerin, performanslarını göz önünde bulundurularak seçici davranmayı,

4) İş ve işçi güvenliği kurallarına uymayı,

5) Teknolojik gelişmeleri takip ederek azami ölçüde bu gelişmelerden yararlanmayı,

6) Tüm işlerde çevrenin korunmasını insanlığa karşı gereken bir saygı olarak görmeyi,

7) Kanun ve mevzuatlara eksiksiz olarak uymayı,

8) Konusunda uzman elemanlar yetiştirmeyi,

9) Kalite yönetim sistemi performansını ölçerek sürekli iyileştirmeyi,

kalite politikası olarak belirlemiştir.

SETA ELK. MEK. MÜH. TAAH. SAN. TİC. LTD ŞTİ., tüm çalışanlar olarak bu kalite politikasının gerekliliklerini yerine getireceğini taahhüt eder.