x

Şirket Profili

SETA ELEKTRİK MEKANİK MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,
ana faaliyet konusu olan elektromekanik mühendislik ve taahhüt kapsamında, çok sayıda nitelikli ulusal endüstriyel projede yangın algılama ve söndürme sistemlerinin, elektrik, mekanik ve otomasyon sistemlerinin uygulama sorumluluğunu başarıyla yerine getirmiştir.

Firma kurucusu, Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. ve Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş. gibi seçkin müteahhitlerde deneyimli ve dinamik ekiplerle beraber, inşaat sektöründeki en son gelişmeleri ve teknikleri sürekli takip ederek; Fas, Rusya, Suudi Arabistan ve Türkiye’de çeşitli uluslararası projelerde başarıyla görev almıştır.

Firma, EÜAŞ, TÜPRAŞ, Kipaş Holding, Saray Holding, Acarsan Holding, Akfen Holding, İlbak Holding, Global Yatırım Holding, Akça Holding, MB Holding vb. gibi prestijli müşterilerle çalışmakta ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla müşterileri ile kurduğu sürdürülebilir ilişkiler ile dikkat çekmektedir.

Firma, Honeywell Teknoloji A.Ş. ile partner olarak bitirmiş olduğu proje referansları ile ilerideki potansiyel ihaleler için başarısını ve rekabet gücünü artırmaktadır.

SETA ELEKTRİK MEKANİK MÜH. TAAH. SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ., çalıştığı ve çalışacağı kurumlara kaliteli ve sağlıklı işleyen sistemler kurmayı ve onların memnuniyetini ön planda tutmayı hedef edinmiştir. 2003 yılından süregelen tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.

Misyonumuz

İlkelerimizden taviz vermeden, hizmet çevremizden ve insan kaynağımızdan aldığımız ilhamla işletmemize sürekli değer kazandırmak ve müşterilerimize talep ettikleri konforu sağlamaktır.

Vizyonumuz

Elektromekanik tesisat alanında müşteri memnuniyetini esas alarak, kurumsallığı ve kalitesi ile tercih edilen, genç mühendislerin sektörde referans gösterdiği bir marka olmaktır.

Kalite Politikamız

ÖNCE KALİTELİ İMALAT ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar sunmak, doğru çözümler üretmek,
Şartlar ne olursa olsun her koşulda kaliteli iş yapmak,
Verilen hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek,
Bilgi üreten ve kullanan insan kaynağımızın gelişimi için gereken kaynakları sağlamak, destek vermek,
Hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamak,
Tüm bu politikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün tanınan ve güvenilir firması olmak.

AnasayfaHizmetlerimizReferanslarİletişim